Joanna Ostrowska-Murad

W Gabinecie Psychoterapii Afekt mogą się Państwo spodziewać specjalistycznej pomocy psychoterapeutycznej w formie życzliwej, poufnej rozmowy na każdy trudny, najbardziej osobisty temat. Rozmowy odróżniającej się od innych osobistych kontaktów tym, że terapeuta nie poddaje ocenie uczuć, myśli ani działań rozmówcy. Jego rolą jest pomoc w zrozumieniu istoty procesów wewnętrznych i wprowadzaniu pożądanych zmian w zarządzaniu własnymi uczuciami, myślami i zachowaniami. 

Podczas sesji terapeutycznej powyższe cele realizowane są  przez zastosowanie specjalistycznych metod pracy. Poza rozmową mogą pojawić się takie formy jak schematyczny rysunek, inscenizowanie, trenowanie nowych wzorów zachowań, relaksacja, analiza drzewa genealogicznego i wiele innych.

Pierwsze spotkania mają charakter konsultacyjny. Służą rozpoznaniu Państwa sytuacji, motywacji i oczekiwań względem psychoterapii i terapeuty oraz ustaleniu zasad dalszej współpracy. Jeśli zdecydują się Państwo na całościowy proces terapii wówczas spotkania odbywają się co tydzień lub co dwa tygodnie. Spotkanie trwa 50 minut dla osoby w procesie psychoterapii indywidualnej, 80 min dla par i rodzin.  .Ponieważ losy i potrzeby pacjentów, jak i  przebieg terapii są sprawą bardzo indywidualną i zróżnicowaną, czas trwania procesu terapeutycznego może się wahać się od kilku do kilkudziesięciu spotkań.

Kwalifikacje

Psychoterapia Ericksonowska

Akredytowany przez SNP PTP całościowy (4,5 roku) Kurs Psychoterapii Ericksonowskiej 

Coaching i szkolenia

Wyższa Szkoła Bankowa i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Biologia człowieka

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Opinie

Joanna Ostrowska-Murad - ZnanyLekarz.pl
?
Joanna Ostrowska-Murad - ZnanyLekarz.pl